Jesteśmy obecni na rynku polskim od 1991 roku. Staliśmy się przez te lata doświadczonym i kompetentnym dystrybutorem obrotowych instrumentów dla stomatologii i protetyki firmy DRUX GmbH (Gummersbach, Niemcy) i ELA Emil Lange - Zahnbohrerfabrik e.K. (Engelskirchen, Niemcy).

Firmy DRUX GmbH i ELA Emil Lange - Zahnbohrerfabrik e.K. jako producenci swoich wyrobów są w stanie kompleksowo i w pełnym zakresie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym lekarzom i technikom dentystycznym.

Oferujemy Państwu wiertła diamentowe w siedmiu stopniach ziarnistości na turbinę, kątnicę oraz prostnicę. A także wiertła i frezy
z węglików spiekanych 
we wszystkich powszechnie używanych kształtach i rozmiarach. W sprzedaży posiadamy również wiertła i frezy stalowe.

Dzięki sieci dystrybutorów (sklepy i hurtownie stomatologiczne) nasze produkty są łatwo dostępne na terenie całej Polski. Jednak
w sytuacji, gdy dostęp do naszych produktów jest utrudniony, bądź niemożliwy, proponujemy bezpośredni kontakt z naszym biurem handlowym - chętnie doradzimy gdzie znajduje się najbliższy nasz dystrybutor względm Państwa lokalizacji. Wszystkie produkty naszej firmy są zgodne z normą ISO.

                                                        Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą w zakładce OFERTA.

Logowanie

Zapamiętaj

       

Adres

Generalny Dystrybutor Sprzętu Stomatologicznego

Firmy "DRUX GmbH"  Elżbieta Ficner

65-960 Zielona Góra

ul. Cisowa 5c/4

tel. 68 329 02 48 • fax 68 329 02 50 kom. 512 009 449

e-mail: biuro@drux.zgora.pl